Yönetim Kurulu


Genel Başkan
Dr. Muhammet Ali Fatih ERBAKAN
Mütevelli Heyeti Üyesi
Elif ERBAKAN ALTINÖZ
1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 
İlk, orta ve lise tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari Bölümüne devam etmiştir.
1996’da Refah Partisi Hanım Komisyonlarında İstanbul İl Sorumlusu görevini yürütmeye başlamış, Milli Görüş partilerinde MKYK Üyeliği ve Hanım Komisyonlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur.
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın vefatından sonra Erbakan Vakfının kurulmasında görev almış, halen de Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesidir. 
23 Kasım 2018’de kurulan Yeniden Refah Partisinde Kurucular Kurulu Üyesi ve MKYK Üyesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 
Mütevelli Heyeti Üyesi
Mehmet ALTINÖZ

1973 Bursa doğumlu, Bursa Anadolu Lisesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümü mezunudur.


Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İşletme Bölümünde  Yönetim ve Organizasyon Yüksek  lisansı (MBA) yapmıştır.


Altınöz AŞ. Yönetim Kurulu Başkanıdır. Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği ve STK ve Halkla ilişkiler Bşk.Yrd. görevlerinde bulundu. 

 

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti üyesidir.
İyi derecede İngilizce bilen ALTINÖZ, evli ve iki çocuk babasıdır.

Genel Sekreter
Doğan BEKİN

Doğan Bekin 5 Şubat 1957 yılında doğdu. İlkokulu Gazipaşa’da, Orta ve Lise öğrenimini Mardin Lisesi’nde tamamladı.

Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü, İngilizce Bölümü’nden ve Anadolu Üniversitesi Lisans programından  mezun oldu. Aynı yıl yeniden Üniversite sınavına girerek o dönem rekor sayılan 549.89 puanla Dil Tarih Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne devam etti. 

Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın yanında dış politika, diplomasi ve çeviri alanlarında uzun yıllar görev yaptı. Ayrıca, başta Cumhurbaşkanı ve Başbakan Turgut Özal ve birçok devlet adamının metin çeviri hizmetlerini yaptı. Bir dönem başında bulunduğu ekip, İSEDAK gibi uluslar arası kuruluşların konferans metin çevirilerini ve MEB, DPT gibi birçok resmi kuruluşun da doküman, kitap vb. çevirilerini yaptı. Türkiye’de ve yurt dışında  profesyonel olarak uzun yıllar çevirmenlik ve dış politika köşe yazarlığı yaptı.

Bekin, çeviri hizmetlerinden dolayı ABD menşeli Intergraph, İtalyan Saipem, Yugoslav Hidrogradnja gibi birçok uluslar arası kuruluştan onur ve teşekkür belgeleri aldı. Ayrıca dış politikada Türkiye’ye yaptığı önemli katkılardan dolayı, resmî bir kurum tarafından kendisine “Onur Kartı” tevdi edildi.

1980 öncesi “Mardinli” v.s. gibi müstear adlarla günlük ulusal gazetelerde  makaleleri ve şiirleri yayınlandı. Millî Gazete, Yeni Devir, Panel, Gençlik gibi birçok gazete ve dergide dış politika konularında makaleleri,analizleri , araştırma yazıları ve yüzlerce kitap, makale, şiir çevirileri yayınlandı. Ayrıca yurtdışına önemli basın ve yayın organlarında demeç, röportaj ve makale ve yazıları yayınlandı.

Bekin; İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Farsça, Sırpça-Hırvatça bilmektedir.

Uzun yıllar Çev-Der(Çevirmenler Derneği) Genel Başkanlığı görevini yürüten ve aynı zamanda MARVA(Mardin Vakfı) kurucuları arasında olan Bekin; Refah Partisi Mardin İl Müfettişi, Güneydoğu İzleme Komitesi Kurucusu ve Üyesi, Refah Partisi MKYK(Merkez Karar ve Yürütme Kurulu) Üyesi, Saadet Partisi GİK(Genel İdare Kurulu) Üyesi  görevlerinde bulundu.Halen Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurlu ve MKYK Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı ve Prof.Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Genel Sekreteri olarak görev yapmaktadır.

Eserleri :

-Tarihin Işığında Mardin (Mardin Valiliği) , 

-Tarihin Işığında Mardin (GenPA-Genişletilmiş 2.Baskı) ,

-Tarihin Işığında Savur

- Ebruli Mardin

- Başak Demeti (Şiir Kitabı)

Mütevelli Heyeti Üyesi
Habip DÜZCAN